Zaczynamy sezon 2017/2018

W końcu nadszedł czas, w którym musimy otrząsnąć się z letniego marazmu. Już tylko 2 dni dzielą nas od inauguracyjnego meczu w sezonie 2017/2018. Z uwagi na renowację szatni oraz boiska cały sezon rozegramy na terenach rywali.

Przerwa pomiędzy sezonami w cale nie oznacza, że w Blasku nic się nie działo. Po dwóch latach spędzonych w naszym klubie na zmianę otoczenia zdecydowała się jedna z ikon LKSu po reaktywacji - Wojciech Matuszczak. Wróci on na "stare śmieci" do Pilicy Nowe Miasto grającej w Okręgówce. Tadziu dzięki za wszystko i powodzenia!

Kolejnym zawodnikiem, który opuści nasz klub będzie Mateusz Bińkowski. On również wypróbuje swoich sił w naszym rywalu znad Pilicy. Powodzenia kornik!
Co więcej przez rundę jesienną najprawdopodobniej na boisku nie zobaczymy Bartka Sułeckiego, który jest w trakcie kontuzji kostki i czeka na zabieg.
Blask Odrzywół pozyskał również 3 zawodników:
- Karol Towarek (SMS Lipiny)
- Paweł Niedzielski (SMS Lipiny)
- Kamil Natorski (SKS Potworów)

Pierwsze spotkanie rozegramy z rezerwami Starej Błotnicy. Pucharowy mecz z Kraską Jasieniec pokazał, że sezon nie musi stać na straconej pozycji. Wszystkich kibiców stęsknionych b-klasowych emocji zapraszamy na inaugurację nowego sezonu do Starej Błotnicy.

Blask Odrzywół - KS II Stara Błotnica - niedziela 13:00.