Odrzywolska młodzież pokazuje charakter

Średnia wieku w obecnym sezonie kadry Blasku Odrzywół wynosi około 19 lat i jest to zapewne najmłodszy klub tegorocznych rozgrywek. Młodzież z Odrzywołu nic sobie z tego nie robi i choć muszą grać wszystkie mecze na wyjeździe, to z czystym sumieniem mogą chodzić z podniesioną głową.
W ubiegłą niedziele o charakterze chłopaków z Odrzywołu przekonali się piłkarze z Lesznowoli. Mimo olbrzymiej przewagi wiekowej nie zdołali zatrzymać u siebie chociażby punktu. Po bardzo długiej przerwie wreszcie mogliśmy być świadkami hattricka w wykonaniu naszego piłkarza. Stało się to za sprawą 19-letniego Karola Towarka, nowego nabytku LKS-u.
Warto dodać, że jest to dopiero drugi piłkarz po Kamilu Lewińskim, któremu udała się ta sztuka po reaktywacji.

KS Lesznowola - Blask Odrzywół 2:3 (1:1)
Gole dla Blasku:
Karol Towarek x 3

Blask Odrzywół:
Gut, Łukasz Rychta, Rzuczkowski, Niedzielewski, Sobczyk, Wiśniewski, Rychta Bartłomiej, Spólny, Stolarczyk, Karwowski, Towarek
Na zmiany wchodzili:
Wrona za Wiśniewskiego, Kraus za Stolarczyka, Cieślikowski za Karwowskiego