Wyjazd na gorący teren

Tydzień temu swój mecz wygrał lider z Magnuszewa. Przy jednoczesnej porażce GKS-u Belsk Duży w mecz z Zorzą Klwów, wydaje się, że  tylko trzęsienie ziemi może odebrać awans LZS-owi. Mimo tego cały czas wierzymy, że Blask namiesza jeszcze w tym sezonie. By tak się stało musimy jutro wygrać w wyjazdowym meczu z GKS-em Stromiec.

Wszyscy pamiętamy ostatni mecz na tym "gorącym terenie" w Stromcu. Wtedy to byliśmy świadkami naprawdę ciężkiego pojedynku, z którego wyszyliśmy obronną ręką. Od tamtych wydarzeń minął prawie rok, a w obydwu zespołach trochę się pozmieniało. GKS w tym sezonie spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Piłkarze ze Stromca wygrali zaledwie 4 razy, co pozwala im zajmować 8 pozycję w tabeli.

Warto zaznaczyć, że nasi przeciwnicy w rundzie wiosennej nie zgarnęli jeszcze ani razu pełnej puli punktów. Widać gołym okiem, że w Stromcu oś się posypało i to nie jest już ta drużyna co sezon temu.

Zapraszamy wszystkich na mecz, sezon się jeszcze nie skończył!

GKS Stromiec - Blask Odrzywół  niedziela 13:00