GKS Stromiec - Blask Odrzywół 2:6

Tuż przed startem dzisiejszego meczu dowiedzieliśmy się, że gospodarzy będzie zaledwie 10-ciu. Zauważyliśmy zatem na czym polega problem GKS-u Stromiec. Ta informacja umocniła nas w przekonaniu, że dzisiaj w grę wchodzi tylko zdecydowane zwycięstwo.

Mimo przewagi jednego zawodnika gra w pierwszej połowie była dosyć wyrównana. Obydwa zespoły strzeliły po jednej bramce, a kibice czuli spory niedosyt. Po zmianie stron to my dyktowaliśmy warunki strzelając 5 bramek. W roli głównej Bartłomiej Sułecki, który zanotował 4 trafienia.Po raz drugi z rzędu na meczu nie był obecny wiktor Gut. Awaryjnie na bramce dzisiaj stanął Patryk Wrona.

Wczoraj swój mecz wygrał GKS Belsk Duży a my czekamy na wieści z Magnuszewa gdzie LZS podejmuje Legion II Głowaczów.

GKS Stromiec - Blask Odrzywół 2:6 (1:1)
Bramki dla Blasku:
Sułecki 4
Dziuba
Kwiatkowski

Blask Odrzywół: Wrona (GK), Bińkowski, Rzuczkowski, Łokietek, Kopytowski, Ł. Rychta, Matuszczak, Kwiatkowski, Dziuba, Sułecki (c), Niemirski

Na zmiany wchodzili: Stolarczyk, Karwowski