Blask zaczyna wiosnę

Za nami 3 pierwsze mecze Blasku, które z powodu przedłużającej się zimy rozegraliśmy w ciągu ostatniego tygodnia. Bilans spotkań to istna huśtawka nastrojów. Od przegranej ze Stromcem, przez remis z Błotnicą aż po wczorajszy pogrom nad Lesznowolą. Na tą chwilę zajmujemy 5 miejsce w tabeli i cały czas mamy szansę na miejsce na podium.
Murowanym faworytem do awansu wydaje się być Legion II Głowaczów, który we wczorajszym hicie rundy z Megawatem odniósł zwycięstwo i wysunął się na 3 punktowe prowadzenie (przy 1 meczu mniej).

07.04.2018

Blask Odrzywół - GKS Stromiec 1:3

Blask Odrzywół: Gut (GK), Niedzielewski, Rzuczkowski, Rychta B., Rychta Ł., Bińkowski, Matuszczak, Wiśniewski, Sieczkwski, Spólny, Karwoski

zmiany: Furmański, Stolarczyk, Stefaniak, Worach