Blask Odrzywół - KS II Stara Błotnica

Już jutro, po ponad czteromiesięcznej przerwie wracamy do ligowych zmagań. Na początek mecz z sąsiadującą w tabeli ekipą rezerw ze Starej Błotnicy. Obydwa zespoły dzieli tylko jeden punkt co zwiększa rangę spotkania.
W Odrzywole apetyty wyostrzone po tym jak Blask zaprezentował się w okresie przygotowawczym. Choć na awans większych szans nie ma, to mamy nadzieję, że LKS namiesza jeszcze w czubie radomskiej B-Klasy.

W związku z przebudową boiska w Odrzywole, na jesieni zagraliśmy więcej spotkań na wyjeździe niż "u siebie". Runda wiosenna przebiegnie zatem pod znakiem meczy domowych, będzie ich dokładnie 8 w 12 kolejkach.

Jutrzejsze zmagania po raz ostatni zagramy na stadionie w Drzewicy. Problemy formalne spowodowały, że 7 kolejnych meczy będziemy oglądać na stadionie w Potworowie. Wszystko wskazuje na to, że możemy się spodziewać przeważnie terminów sobotnich.

Blask Odrzywół - KS Stara Błotnica
Stadion Gerlacha 17.03.2018 14:30