Blask Odrzywół - GPSZ Głuchów 0:0

Przez cały tydzień w Odrzywole dało się słyszeć, że największą okazją do straty punktów przez Magnuszew będzie mecz z rewelacją rundy wiosennej, czyli Zorzą Klwów. Jak pokazała wczorajsza kolejka okazało się to prawdą.
Na nic się to jednak zdało, ponieważ Blask grał z drugą rewelacją rundy rewanżowej. Mowa o GPSZ Głuchów, który postawił nam trudne warunki i przerwał naszą passę bez straty punktów na własnym boisku.
Rekordu tym bardziej szkoda, ponieważ we wtorek świętowalibyśmy okrągły rok, w którym nikt nie zdołał wywieźć chociażby punktu z "Twierdzy Odrzywolskiej".

Niestety ale pretensje możemy mieć tylko do siebie. O ile gra wyglądała znacznie lepiej niż tydzień temu, o tyle skuteczność pozostawiała sporo do życzenia.
W pierwszej połowie mieliśmy kilka dobrych sytuacji do strzelenia gola. Przed najlepszą stanął nasz kapitan Bartłomiej Sułecki ale w sytuacji sam na sam piłka o kilkanaście centymetrów minęła lewy słupek bramkarza gości. Piłkarze starali się grać piłką i szybko wychodzić z akcjami, natomiast rosła i dobrze zorganizowana obrona GPSZ-u raz po raz wybijała nas z rytmu. My zdobyliśmy przewagę w środku pola, gdzie dzielił i rządził Wojciech Matuszczak.

W drugie połowie Głuchów już tylko się bronił przy czym często grał na czas. Sytuacji stworzyliśmy o wiele więcej a pod koniec spotkania mieliśmy kilka piłek meczowych. Niestety przy stanie 0:0 sędzia zagwizdał po raz ostatni i zakończył pojedynek. Wieczorem dowiedzieliśmy się  o wyniku z Klwowa. Plusem jest to, że wbrew pozorom odrobiliśmy jeden punkcik względem lidera. LZS-owi zostały tylko 2 mecze z Tęczą Augustów i GKS-em Belsk. By Blask mógł jeszcze myśleć o awanse, Magnuszew musi stracić co najmniej 3 punkty.

Sezon wielkimi krokami zbliża się ku końcowi. Za tydzień jedziemy do Grójca, gdzie podejmować będziemy KS Lesznowola. Potem zostaną nam już tylko 2 mecze z Iskrą i GKS-em Belsk. Miejmy nadzieję, że nie będą one rozgrywane "o pietruszkę".

Blask Odrzywół: Gut (Gk), Kopytowski, Łokietek, Rzuczkowski, Rychta Ł., Karwowski, Niemirski, Matuszczak, Spólny, Sułecki, Stolarczyk